Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Werf
Aalst
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Warande
Turnhout
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Spil
Roeselare
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Tripodia Katwijk
Katwijk
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Hasselt
Hasselt
De Djoelen
Oud-Turnhout
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meiboom
Krabbendijke
De Poorterij
Zaltbommel
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fulcotheater
IJsselstein
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
woensdag 23 januari 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 januari 2013
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 januari 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer