Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Veluvine
Nunspeet
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Nuenen
Heineken Music Hall
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Pas
Heesch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 13 april 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 16 april 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
donderdag 18 april 2013
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 19 april 2013
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lievekamp, Oss
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Achterom, Hilversum
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem