Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koningshof
Maassluis
Munttheater
Weert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 4en1
Breukelen
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spant!
Bussum
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
Prismare
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 11 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
zondag 12 mei 2013
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
woensdag 15 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 16 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen