Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Musis
Arnhem
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weverij
Zierikzee
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
De Dialoog
Ermelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Dillewijn
Ankeveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 21 april 2016
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
maandag 25 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss