CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -406
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 okt
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
zo 02 okt
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Den Herd
Bladel
di 04 okt
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
2
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 05 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Studium Generale
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Spieghel
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Tobbe
Voorburg
1
do 06 okt
Theater De Veste
Delft
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen

zaterdag 01 oktober 2011

20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten In de Brouwerij, Asten
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Crown theater, Aalsmeer
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd C.C. Stroud, Putten
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. Evergem, Evergem
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Soundos - Soundos aangenaam The Bing, Hoek van Holland
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten C.C. De Werft, Geel
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jeroen Leenders C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Theo Nijland Bon theater, Medemblik
20:00
Thijs van Domburg Theater de Beun, Heiloo
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Theater Concordia, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Witte Theater, IJmuiden
1
20:00
NUHR - Het werkt wel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Fidei et Arti, Oudenbosch
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect De Poorterij, Zaltbommel
1
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten C.C. De Kinkel, Bemmel
Javier Guzman - Oorverdovend Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mike Boddé - Pil De Oosterpoort, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Piepschuim - Opgenomen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Lebbis Theater de Mythe, Goes
20:15
E & A is toch voordeliger Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Sven Ratzke - Nachtspiele Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mohamad Azaay: 'Mohamlet' Tropentheater, Amsterdam
20:30
de Regahs Theater de Tobbe, Voorburg
1

zondag 02 oktober 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Theo Nijland Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Freek de Jonge S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Oorverdovend C.C. Den Herd, Bladel

dinsdag 04 oktober 2011

20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Freek de Jonge De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Cuijk, Cuijk
2
20:00
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leon van der Zanden Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 05 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Studium Generale, Eindhoven
20:00
Stefan Pop - Popaganda Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL! Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Thijs Kemperink Het Perron, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Meenthe, Steenwijk
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Carolien Borgers Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Leon van der Zanden Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis De Molenberg, Delfzijl
20:00
Comedytrain Diligentia, Den Haag
1
20:15
Ali B geeft antwoord Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stefan Pop Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Theater de Tobbe, Voorburg
1

donderdag 06 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Theater De Veste, Delft
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pagina -406