CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -407
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 okt
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
zo 02 okt
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Den Herd
Bladel
di 04 okt
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
2
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 05 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Studium Generale
Eindhoven
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Spieghel
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Tobbe
Voorburg
1
do 06 okt
Theater De Veste
Delft
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Kruithuis
Groningen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vr 07 okt
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Zalencentrum Morshuis
Albergen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise

zaterdag 01 oktober 2011

20:15
Sven Ratzke - Nachtspiele Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mohamad Azaay: 'Mohamlet' Tropentheater, Amsterdam
20:30
de Regahs Theater de Tobbe, Voorburg
1

zondag 02 oktober 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Theo Nijland Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Freek de Jonge S.C.C. De Enck, Oirschot
Javier Guzman - Oorverdovend C.C. Den Herd, Bladel

dinsdag 04 oktober 2011

20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Freek de Jonge De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Cuijk, Cuijk
2
20:00
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leon van der Zanden Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 05 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Studium Generale, Eindhoven
20:00
Stefan Pop - Popaganda Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL! Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Thijs Kemperink Het Perron, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Meenthe, Steenwijk
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Carolien Borgers Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Leon van der Zanden Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis De Molenberg, Delfzijl
20:00
Comedytrain Diligentia, Den Haag
1
20:15
Ali B geeft antwoord Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stefan Pop Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Theater de Tobbe, Voorburg
1

donderdag 06 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Theater De Veste, Delft
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd De Weijer, Boxmeer
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Meervaart, Amsterdam
20:00
Schudden - Noorderzon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Nigel Williams - Working class Hero Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arjan Ederveen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Johan Goossens - maandag Ons theater, Bilthoven
20:00
Jeroen Leenders Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Singer Theater, Laren
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Carrousel, Ommen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anuar - Gedreven Het Kruithuis, Groningen
Javier Guzman - Oorverdovend Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange De Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Erik van Muiswinkel De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Bert Visscher Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Lebbis Oude Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Najib Amhali Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Sas en Jan Zelfhulptour - Saskia Noort en Jan H Theater de Hofnar, Valkenswaard

vrijdag 07 oktober 2011

20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender Zalencentrum Morshuis, Albergen
20:00
Purper - Helden Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Theater PePijn, Den Haag
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Theater PePijn, Den Haag
20:00
Gili - Gili drijft uit G.C. De Muze van Meise, Meise
Pagina -407