CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -40
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Orpheus
Apeldoorn
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 02 mrt
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Bon theater
Medemblik
van Beresteyn
Veendam
C.C. De Werft
Geel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
00:00
Spant!
Bussum
ATLAS Theater
Emmen
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
21:00
Theater De Veste
Delft
zo 03 mrt
Theater De Tuin
Leusden
ma 04 mrt
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 05 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
wo 06 mrt
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Wennekerpand
Schiedam
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk

vrijdag 01 maart 2019

Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek Theater Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 02 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Javier Guzman - Guzmán Theater Hof 88, Almelo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Posthuis Theater, Heerenveen
Freek de Jonge - De Suppoost Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is BREStheater, Brielle
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. De Werft, Geel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Storm, Winterswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Nieuwe Kolk, Assen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh... ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg Heel Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yentl en de Boer - Magie Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Orpheus, Apeldoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek De hoogte, Winsum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Omval, Diemen
Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Ploeg Ultimatum Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater De Veste, Delft

zondag 03 maart 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Tuin, Leusden

maandag 04 maart 2019

07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 05 maart 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Zaantheater, Zaandam

woensdag 06 maart 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
ANNE & LISA - Weltschmerz Het Wennekerpand, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?! De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Reggehof, Goor
Fresku - Voordat het te laat is Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights De Meenthe, Steenwijk
Pagina -40