CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -40
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 nov
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Martiniplaza
Groningen
21:15
Scheldetheater
Terneuzen
vr 19 nov
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Kulturhus
Borne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Genk
Genk
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
za 20 nov
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
BREStheater
Brielle
Theater de Griffioen
Amstelveen
DNK
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Zonnehuis
Amsterdam
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer

donderdag 18 november 2021

Pieter Derks - Uit het niets ECI Cultuurfabriek, Roermond
Debby Petter - De liefde voorbij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Martiniplaza, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Koorts Chassé Theater, Breda
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
André Manuel - Sneu De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - Hunkert Meervaart, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Martiniplaza, Groningen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Scheldetheater, Terneuzen

vrijdag 19 november 2021

Jan Jaap van der Wal - Ill-ième Capitole, Gent
Foto Peter Pannekoek
Peter Pannekoek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Herboren Theater Kulturhus, Borne
Christel de Laat - Hoe dan?! Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - SNAK Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Genk, Genk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel De Meerpaal, Dronten
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Meenthe, Steenwijk
20:00
Grof geschud - Broeden Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jandino - Opgefokt Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Ali B - Koorts Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde De Eendracht, Gemert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Diligentia, Den Haag
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rayen Panday - Focus Koningshof, Maassluis
20:15
René van Meurs - Hunkert KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater Dakota, Den Haag
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar De Muze, Noordwijk
20:15
Richard Groenendijk Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Anuar - Eerlijk Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel C.C. Zundert, Zundert
20:30
Andries Tunru - In Theorie DeMess, Naarden
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Meervaart, Amsterdam
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenhermanns - FCKED Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zoutmus - Jungleprinter De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Werftheater, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Posttheater, Arnhem
20:30
Lebbis - De Ziel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu Theater De Omval, Diemen
20:30
Tryo Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter Theater Zuidplein, Rotterdam

zaterdag 20 november 2021

Peter Pannekoek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Herboren Kulturhus Holten, Holten
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Restante BREStheater, Brielle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment DNK, Assen
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij Het Zonnehuis, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Grof geschud - Broeden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
16:00
Halve Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Jandino - Opgefokt Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar - Eerlijk Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Kulturhus, Epe
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
René van Meurs - Hunkert Zaantheater, Zaandam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -40