Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Lochem
Lochem
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Velinx
Tongeren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Parkgebouw
Rijssen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Deurne
Deurne
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kei
Reusel
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
De Maagd
Bergen op Zoom
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Gigant
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Neede
Neede
Theater De Lievekamp
Oss
De Schakel
Gilze
Kulturhus Holten
Holten
DiamantTheater
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Vroone
Kapelle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
vrijdag 18 januari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 19 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen