Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Het Trefpunt
Warmond
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
00:00
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Werft
Geel
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bon theater
Medemblik
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rietveld Theater
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vrijdag 01 maart 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 02 maart 2019
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo