CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -409
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 mei
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
3
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vr 11 mei
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
za 12 mei
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Kluit
Zeewolde
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
1
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Flint
Amersfoort

donderdag 10 mei 2012

20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Het Amsterdams Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Markant Uden, Uden
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Leidse Schouwburg, Leiden
3
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Theater de Mythe, Goes
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

vrijdag 11 mei 2012

20:00
Max van den Burg - Schlemiel Theater 4en1, Breukelen
20:00
Het Amsterdams Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov DeLaMar, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Eric Koller Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten De Klif, Nijmegen
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Spant!, Bussum
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Musis, Arnhem
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Posttheater, Arnhem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Prinsenhof, Best
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Parktheater, Eindhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Agora Theater Druten, Druten
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater Dakota, Den Haag
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Fransche School Culemborg, Culemborg

zaterdag 12 mei 2012

20:00
Rob en Emiel - Tjongejonge S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater de Kampanje, Den Helder
Arie Koomen / Edo Brunner De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Robbert Jan Proos - Everest De Kluit, Zeewolde
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband De Speeldoos, Vught
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kommil Foo C.C. De Werft, Geel
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werft, Geel
20:00
Eric Koller - Nieuw programma Agora Theater Druten, Druten
1
20:00
Eric Koller Agora Theater Druten, Druten
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Munttheater, Weert
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Hof 88, Almelo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Prinsenhof, Best
20:00
Jeroen Leenders De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lievekamp, Oss
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jörgen Raymann Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Reuring Het Musiater, Zevenaar
20:00
Erik van Muiswinkel Flint, Amersfoort
Pagina -409