Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Genk
Genk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Werf
Aalst
Posttheater
Arnhem
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Cirkel
Heemskerk
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Genk
Genk
C.C. Zundert
Zundert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Het Kruithuis
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Singer Theater
Laren
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Achterom
Hilversum
Schaffelaartheater
Barneveld
Koningshof
Maassluis
Theater `t Spieker
Eibergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Theater De Molen
Beuningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
woensdag 13 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
donderdag 14 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 15 februari 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
zaterdag 16 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur