Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Onder de Molen
Vorden
20:00
De Speeldoos
Vught
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater De Molen
Beuningen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Iduna
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater `t Spieker
Eibergen
C.C. De Werft
Geel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Trukendoos
Harelbeke
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 05 april 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 06 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 10 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer