CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -410
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 05 nov
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 06 nov
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
ma 07 nov
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 08 nov
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Berchem
Berchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 09 nov
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Maaspoort
Venlo
do 10 nov
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Helmertheater
Enschede
20:00
NIVON
Amsterdam
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Rex
Mol

zaterdag 05 november 2011

20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Werftheater, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Nijland Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne van Rijn Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Meervaart, Amsterdam
20:00
Han Solo - Multikul C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Posttheater, Arnhem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anuar - Gedreven Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Hyena's Prismare, Enschede
20:00
Richard Groenendijk Theater Achterom, Hilversum
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lebbis Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Daniël Arends Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Murth Mossel / Roué Verveer - Verveer en Mossel Sa Meervaart, Amsterdam

zondag 06 november 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts Theater aan de Schie, Schiedam

maandag 07 november 2011

20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 08 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eric Koller Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Theater de Beun, Heiloo
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater de Mythe, Goes
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen Zaantheater, Zaandam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Leenders C.C. Berchem, Berchem
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Puur Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 09 november 2011

20:00
Purper - Helden Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Anne van Rijn Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk Theater De Omval, Diemen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Najib Amhali De Maaspoort, Venlo

donderdag 10 november 2011

20:00
Purper - Helden Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender Werftheater, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Werftheater, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Harmonie, Leeuwarden
Foto Paulien Cornelisse  - Hallo Aarde
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs Kemperink Werftheater, Utrecht
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Het Klooster, Nuenen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Helmertheater, Enschede
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine NIVON, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen Veluvine, Nunspeet
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeroen Leenders Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. Stroud, Putten
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Het Klooster, Woerden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Parktheater, Eindhoven
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Rex, Mol
Pagina -410