Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Leest
Waalwijk
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
De Velinx
Tongeren
C.C. De Pas
Heesch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Concertgebouw
Brugge
C.C. Achterolmen
Maaseik
Onder de Molen
Vorden
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Idea
Soest
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Musketon
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rock Mine Cafe
Genk
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 03 april 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 04 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
vrijdag 05 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen