CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -411
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 06 apr
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Smeltkroes
Maarheeze
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 07 apr
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
ma 08 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 09 apr
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Venray
Venray
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 10 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
2
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Fulcotheater
IJsselstein
De Trukendoos
Harelbeke
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Merksem
Merksem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werft
Geel
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
3
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theaters Tilburg
Tilburg
2
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
2
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
1
do 11 apr
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Klooster
Woerden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg Ogterop
Meppel
2
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Fulcotheater
IJsselstein
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theaters Tilburg
Tilburg
1
Theater de Spiegel
Zwolle

zaterdag 06 april 2013

Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Meenthe, Steenwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leon van der Zanden - Rebel De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - Het grijze gebied De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. De Kei, Reusel
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 07 april 2013

Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Chassé Theater, Breda

maandag 08 april 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 09 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Arsenaal Theater, Vlissingen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater de Griffioen, Amstelveen
Berry Lussenburg - Verwhard De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - V Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedyhuis Open Mic Tivoli, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Parktheater, Eindhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 10 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
2
Schudden - We vieren het maar C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bruers - Waar was ik? Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen Leenders - Geen idee De Trukendoos, Harelbeke
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Electropis Theater de Koornbeurs, Franeker
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Merksem, Merksem
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. De Werft, Geel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Scheldetheater, Terneuzen
Ruben Nicolai - Little friday Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - V Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Rebel Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - Het grijze gebied Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
3
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Prei met mij Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Roué Verveer - In zeer goede staat
Roué Verveer - In zeer goede staat Theaters Tilburg, Tilburg
2
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman De Maaspoort, Venlo
2
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Parktheater, Eindhoven
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Het Trefpunt, Warmond
1

donderdag 11 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Deventer Schouwburg, Deventer
Schudden - We vieren het maar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Soundos - Er is geen plan B Arsenaal Theater, Vlissingen
Max van den Burg - Schlemiel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schaffelaartheater, Barneveld
Carolien Borgers - Happy End Het Klooster, Woerden
Anuar - Vastberaden Theater De Boerderij, Huizen
Op Sterk Water - Alfa Theater Zuidplein, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Electropis Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders - Geen idee De Singer, Rijkevorsel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Schouwburg Ogterop, Meppel
2
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig 30CC/Schouwburg, Leuven
Karin Bloemen - Witte nar Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Roedel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater De Veste, Delft
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Geert Teis, Stadskanaal
Leon van der Zanden - Rebel C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - Het grijze gebied Theaters Tilburg, Tilburg
1
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Spiegel, Zwolle
Pagina -411