Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw
Brugge
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Trukendoos
Harelbeke
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Hoftheater
Raalte
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zaterdag 06 april 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 07 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2013
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 10 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 11 april 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal