Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
30CC/Schouwburg
Leuven
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Singer
Rijkevorsel
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. De Bombardon
Heythuysen
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Meiboom
Krabbendijke
Fidei et Arti
Oudenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 10 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 12 april 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein