Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Werft
Geel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Trukendoos
Harelbeke
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Hoftheater
Raalte
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Cammeleur
Dongen
De Meerpaal
Dronten
De Eendracht
Gemert
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Bombardon
Heythuysen
De Meiboom
Krabbendijke
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 10 april 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 11 april 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 12 april 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg