Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
De Boodschap
Rijen
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Crown theater
Aalsmeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
De Meerpaal
Dronten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Musis
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Werftheater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
P3
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Werftheater
Utrecht
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Weijer
Boxmeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
zaterdag 12 maart 2016
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 13 maart 2016
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 15 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
woensdag 16 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 17 maart 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 18 maart 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag