CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -414
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 okt
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Den Bolder
Waspik
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Cammeleur
Dongen
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
1
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 16 okt
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
ma 17 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 18 okt
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
De Hongerige Wolf
Stegeren
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Klif 12
Den Hoorn
20:00
Klif 12
Den Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 19 okt
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Kaekelaar
Schoten
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Spant!
Bussum
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 20 okt
20:00
Theater Vooruit
Boechout
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
De Weijer
Boxmeer
1
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout

zaterdag 15 oktober 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Figi Theater, Zeist
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Den Bolder, Waspik
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Schudden - Noorderzon Zaantheater, Zaandam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Chassé Theater, Breda
20:00
Nina de la Croix - Bas Werftheater, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch C.C. Zundert, Zundert
20:00
Jeroen Leenders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thijs Maas - Genade Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Achterom, Hilversum
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
NUHR - Het werkt wel Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek de Jonge Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anuar - Gedreven Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Hyena's The Bing, Hoek van Holland
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mike Bodd'd - Pil Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden De Cammeleur, Dongen
1
20:00
Thijs Maas Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Theater de Kampanje, Den Helder
1
1
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out) Meervaart, Amsterdam

zondag 16 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Arjan Ederveen Theater De Omval, Diemen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Parktheater, Eindhoven
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater PePijn, Den Haag
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out) Meervaart, Amsterdam

maandag 17 oktober 2011

20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR - Het werkt wel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 18 oktober 2011

20:00
Veerle Malschaert C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak De Hongerige Wolf, Stegeren
20:00
Purper - Helden Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Stefan Pop - Popaganda Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Klif 12, Den Hoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Klif 12, Den Hoorn
Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leon van der Zanden Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 19 oktober 2011

15:00
Hakim - Roodkapje Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Purper - Helden Het Klooster, Nuenen
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal De Warande, Turnhout
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk De Kaekelaar, Schoten
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Evergem, Evergem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Roel C Verburg - De naam zegt het al Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Spant!, Bussum
20:00
Arjan Ederveen CK Theater, Roermond
20:00
Jeroen Leenders Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg Almere, Almere
20:00
Freek de Jonge Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Richard Groenendijk Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Sara Kroos - Voor de leeuwen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
1
20:00
Leon van der Zanden Meervaart, Amsterdam
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:15
Karin Bruers Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Kolder in je kop met Jeroen Pater / Joke Sitsen / SuperMarkt, Den Haag
20:30
Vruchtvlees Meervaart, Amsterdam

donderdag 20 oktober 2011

20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California Theater Vooruit, Boechout
20:00
Purper - Helden Theater De Winsinghhof, Roden
Foto Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Weijer, Boxmeer
1
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Jan van Besouw, Goirle
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Spant!, Bussum
20:00
Jeroen Leenders Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater de Bussel, Oosterhout
Pagina -414