Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Roepaen
Ottersum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Beun
Heiloo
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Hof 88
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Harderwijk
Harderwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Dok6
Panningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
De Velinx
Tongeren
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Onder de Molen
Vorden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maaspoort
Venlo
C.C. Achterolmen
Maaseik
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:00
De Speeldoos
Vught
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Voorveghter
Hardenberg
woensdag 03 april 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
donderdag 04 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Electropis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Beun, Heiloo
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Van nature
Theater Hof 88, Almelo
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
vrijdag 05 april 2013
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg