CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -416
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 11 okt
20:00
Theater Idea
Soest
wo 12 okt
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
World Forum CC
Den Haag
4
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
do 13 okt
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Ledeltheater
Oostburg
World Forum CC
Den Haag
3
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
vr 14 okt
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Zaal Nova,
Nazareth
C.C. Parnassos
Utrecht
1
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Podium heino
Heino
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Provadja
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Achterom
Hilversum

dinsdag 11 oktober 2011

20:00
Speelman & Speelman Theater Idea, Soest

woensdag 12 oktober 2011

20:00
Purper - Helden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De Mol, Lier
20:00
Charlotte Lap - Op ons! Theater PePijn, Den Haag
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Mortsel, Mortsel
20:00
Jeroen Leenders C.C. De Borre, Bierbeek
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Orpheus, Apeldoorn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen World Forum CC, Den Haag
4
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Comedytrain Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Wilko Terwijn Boerderij, Zoetermeer

donderdag 13 oktober 2011

20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Eric Koller - BULL! Parkgebouw, Rijssen
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Musis, Arnhem
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Schudden - Noorderzon Het Musiater, Zevenaar
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Het Klooster, Nuenen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Chassé Theater, Breda
20:00
Arjan Ederveen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Het Klooster, Woerden
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Thijs Maas - Genade Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
NUHR - Het werkt wel Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Orpheus, Apeldoorn
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Freek de Jonge Markant Uden, Uden
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Javier Guzman - Oorverdovend Ledeltheater, Oostburg
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen World Forum CC, Den Haag
3
20:00
Erik van Muiswinkel De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Piepschuim - Opgenomen Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Lebbis Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen De Muze, Noordwijk
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:15
Ronald Goedemondt - BINNEN DE LIJNTJES Theater de Hofnar, Valkenswaard

vrijdag 14 oktober 2011

20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival try-out Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Purper - Helden Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Cultura, Ede
Arie Koomen / Edo Brunner Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Stefan Pop - Popaganda Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Amicitia Theater, Sneek
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Eric Koller - BULL! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? Zaal Nova,, Nazareth
Foto Emilio Guzman  - Doen en Laten
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Parnassos, Utrecht
1
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Steiger, Menen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd C.C. Deurne, Deurne
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Marijke Boon - Boon best Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Claudia De Breij - Hete vrede
Claudia De Breij - Hete vrede Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Podium heino, Heino
20:00
Schudden - Noorderzon C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Chassé Theater, Breda
20:00
Nina de la Croix - Bas Werftheater, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Hans Dorrestijn - Het buigen
Hans Dorrestijn - Het buigen Junushoff Theater, Wageningen
1
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater Idea, Soest
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Jeroen Leenders Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Thijs van Domburg Provadja, Alkmaar
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater Concordia, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Achterom, Hilversum
Pagina -416