Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Theothorne
Dieren
De Meerpaal
Dronten
C.C. De Herbakker
Eeklo
Wilminktheater
Enschede
De Schakel
Gilze
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Amicitia Theater
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Porgy en Bess
Terneuzen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Hasselt
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
De Boodschap
Rijen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Amicitia Theater
Sneek
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 21 maart 2013
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 22 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 23 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam