Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Domijnen
Sittard
20:30
't Spul
Schiedam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Bon theater
Medemblik
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Muzeval
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Lux
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Het Klooster
Nuenen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De hoogte
Winsum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
vrijdag 26 februari 2016
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 februari 2016
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 28 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:00
FATU XL
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 01 maart 2016
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Muzeval, Emmen
Ali B - Je Suis Ali
Schaffelaartheater, Barneveld
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 maart 2016
20:15
Bert Gabriels
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - Voort!
Lux, Nijmegen
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
donderdag 03 maart 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Hans Aarsman - Zelf weten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Klooster, Nuenen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
André Manuel
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Yora Rienstra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Comedy Collectief met Arie Koomen
So What!, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Daniël Arends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Den heuvel, Alphen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 04 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur