CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -41
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 13 nov
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Machinefabriek
Coevorden
TOP
Bemmel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Figi Theater
Zeist
Agnietenhof
Tiel
Cultura
Ede
Theater Idea
Soest
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:15
Flint
Amersfoort
zo 14 nov
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Heerlen
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ma 15 nov
Cultura
Ede
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
di 16 nov
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:45
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Mezz
Breda
21:15
Theater de Spiegel
Zwolle
wo 17 nov
Het Parochiehuis
Delden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Genk
Genk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 18 nov
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Dok6
Panningen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Meenthe
Steenwijk

zaterdag 13 november 2021

Christel de Laat - Hoe dan?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante De Machinefabriek, Coevorden
Kirsten van Teijn - (S)experiment TOP, Bemmel
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Figi Theater, Zeist
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit het niets Cultura, Ede
Debby Petter - De liefde voorbij Theater Idea, Soest
19:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van der Laan Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Agnew Kursaal Oostende, Oostende
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Andries Tunru - In Theorie Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld De Muze, Noordwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Sense, Dokkum
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Zoutmus - Jungleprinter Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Bon theater, Medemblik
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee BREStheater, Brielle
20:30
Lisa Loeb - Extase Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Wart Kamps Posttheater, Arnhem
20:30
Rayen Panday - Focus Werftheater, Utrecht
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater De Kik, Elst
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Lebbis - De Ziel Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
André Manuel - Sneu C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar S.C.C. De Ruchte, Someren
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Flint, Amersfoort

zondag 14 november 2021

Christel de Laat - Hoe dan?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
18:30
Nathalie Baartman - SNAK Beauforthuis, Austerlitz
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
20:15
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

maandag 15 november 2021

Youp van 't Hek - De laatste ronde Cultura, Ede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Flint, Amersfoort
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater de Stoep, Spijkenisse

dinsdag 16 november 2021

Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Griffioen, Amstelveen
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Markant Uden, Uden
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom Parktheater, Eindhoven
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
21:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater de Spiegel, Zwolle

woensdag 17 november 2021

Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Het Parochiehuis, Delden
Peter Pannekoek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Restante Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater de Mythe, Goes
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Genk, Genk
Grof geschud - Broeden Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:45
Comedy Night Live: Jeroen Pater + Patrick Meijer & More Simplon, Groningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino - Opgefokt Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 18 november 2021

Peter Pannekoek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Dok6, Panningen
Christel de Laat - Hoe dan?! Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - SNAK De Meenthe, Steenwijk
Pagina -41