CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -41
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 27 feb
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
van Beresteyn
Veendam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
1
do 28 feb
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater De Winsinghhof
Roden
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Theater De Klinker
Winschoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
vr 01 mrt
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Het Trefpunt
Warmond
2
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Orpheus
Apeldoorn
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 02 mrt
Agnietenhof
Tiel

woensdag 27 februari 2019

Matroesjka - Brainwash Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles! van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Edson Da Graça - Wakker Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan Meervaart, Amsterdam
Foto Javier Guzman try-out
Javier Guzman try-out Theater Concordia, Enschede
1

donderdag 28 februari 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Koornbeurs, Franeker
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen Posttheater, Arnhem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Oeloek - Droeftoeters Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Harmonie, Leeuwarden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Weverij, Zierikzee
20:30
Deng Boy Meervaart, Amsterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden

vrijdag 01 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Singer Theater, Laren
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Trefpunt, Warmond
2
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Scheldetheater, Terneuzen
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek Theater Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 02 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
Pagina -41