Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Horst
Venhorst
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Prinsenhof
Best
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Hofman
Utrecht
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
vrijdag 13 december 2019
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 14 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Patrizanen - Het leven an sich
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es
Comedy Club Haug, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 15 december 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
maandag 16 december 2019
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 17 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 18 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam