Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
De Reggehof
Goor
21:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
De Molenberg
Delfzijl
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
22:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Genk
Genk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Boerderij
Huizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Maaspodium
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
DRU Industriepark
Ulft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Flint
Amersfoort
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Figi Theater
Zeist
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Figi Theater
Zeist
21:00
Posttheater
Arnhem
Figi Theater
Zeist
21:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Diligentia
Den Haag
22:00
Meervaart
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
Boom Chicago
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
Flint
Amersfoort
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:30
Martiniplaza
Groningen
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Mystiek Theater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
vrijdag 09 oktober 2020
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Posttheater, Arnhem
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Stacey Esajas - SOEP!
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Reggehof, Goor
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Jandino - Opgefokt
Diligentia, Den Haag
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Molenberg, Delfzijl
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Parktheater, Eindhoven
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Wesopa Weesp, Weesp
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 10 oktober 2020
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
DRU Industriepark, Ulft
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Verelst - Amai
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
zondag 11 oktober 2020
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
dinsdag 13 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal