Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Blank
Overijse
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Carrousel
Ommen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Eendracht
Gemert
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Kolk
Assen
CK Theater
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scala Helmond
Helmond
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Toegift
Den Hoorn
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
Orpheus
Apeldoorn
van Beresteyn
Veendam
C.C. Belgica
Dendermonde
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
C.C. De Mol
Lier
C.C. Achterolmen
Maaseik
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Lux
Nijmegen
De Dialoog
Ermelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Meulvliet
Tholen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
vrijdag 01 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 04 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 05 maart 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem