CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -420
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 apr
Theater Walhalla
Rotterdam
1
zo 21 apr
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
ma 22 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
MECC
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
di 23 apr
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Toneelschuur
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Zundert
Zundert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:30
C.C. Zundert
Zundert
wo 24 apr
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
C.C. Zundert
Zundert
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
do 25 apr
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater de Blauwe Kei
Veghel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Prismare
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prismare
Enschede

zaterdag 20 april 2013

Foto Oeloek - Prille Roest
Oeloek - Prille Roest Theater Walhalla, Rotterdam
1

zondag 21 april 2013

Karin Bruers - Waar was ik? C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
21:00
Claudia de Breij - Alleen Theater Walhalla, Rotterdam

maandag 22 april 2013

Carolien Borgers - Happy End De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eddie Izzard MECC, Maastricht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede

dinsdag 23 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Toneelschuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Sabine Beens - Ça bien! Deventer Schouwburg, Deventer
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Droog Brood - Dat wordt oorlog Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali Corso, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Russell Peters Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:30
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert

woensdag 24 april 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen De Muze, Noordwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jeroen Leenders - Geen idee Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Alex Agnew - Interesting times
Alex Agnew - Interesting times Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ruben Nicolai - Little friday Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Nathalie Baartman - Prei met mij De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
Arno van der Heyden - Zo Het Kruithuis, Groningen
20:00
Javier Guzman Chassé Theater, Breda
1
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Aries Spears Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V C.C. Zundert, Zundert
20:30
Lennaert Maes Schouwburg De Kring, Roosendaal

donderdag 25 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater De Veste, Delft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Schudden - We vieren het maar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeffrey Spalburg - Thuus Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Van nature Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik? Het Klooster, Nuenen
Max van den Burg - Schlemiel Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Op Sterk Water - Alfa Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding CK Theater, Roermond
Henry van Loon - Electropis Theater De Veste, Delft
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Blauwe Kei, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Karin Bloemen - Witte nar Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times C.C. Blankenberge, Blankenberge
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Ruben Nicolai - Little friday De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V C.C. Den Herd, Bladel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo Het Kruithuis, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's Prismare, Enschede
Pagina -420