Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Poorterij
Zaltbommel
Fidei et Arti
Oudenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Reggehof
Goor
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
NatLab
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
NatLab
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
De Cammeleur
Dongen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
vrijdag 08 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 09 maart 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 10 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 maart 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
dinsdag 12 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
woensdag 13 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
donderdag 14 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort