Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
MECC
Maastricht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Zundert
Zundert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Corso
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Flint
Amersfoort
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Poorterij
Zaltbommel
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zundert
Zundert
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
Theater De Veste
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
zaterdag 20 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 21 april 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 22 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 23 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
woensdag 24 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
donderdag 25 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht