CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -421
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 sep
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
De Speeldoos
Vught
Scheldetheater
Terneuzen
1
zo 25 sep
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
di 27 sep
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
wo 28 sep
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
do 29 sep
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Scala Helmond
Helmond
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Fuut
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
vr 30 sep
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen

zaterdag 24 september 2011

20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Anne van Rijn Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Han Solo - Multikul De Warande, Turnhout
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes BREStheater, Brielle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Kristel Zweers - Puur Werftheater, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Boddé - Pil Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Leon van der Zanden De Speeldoos, Vught
Foto Najib Amhali
Najib Amhali Scheldetheater, Terneuzen
1

zondag 25 september 2011

20:00
André van Duin DeLaMar, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Spiegel, Zwolle

dinsdag 27 september 2011

20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater PePijn, Den Haag
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Parktheater, Eindhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Foto NUHR - Het werkt wel
NUHR - Het werkt wel De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem

woensdag 28 september 2011

20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater PePijn, Den Haag
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
NUHR - Het werkt wel De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Oorverdovend Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kattendans, Bergeijk
20:00
Mike Boddé - Pil Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel Posttheater, Arnhem
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Dolf Jansen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

donderdag 29 september 2011

20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Het Perron, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater PePijn, Den Haag
20:00
Schudden - Noorderzon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Singer, Rijkevorsel
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Theater De Veste, Delft
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Diligentia, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
NUHR - Het werkt wel Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Parktheater, Eindhoven
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Carrousel, Ommen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Scala Helmond, Helmond
20:00
Cabaret Tomeloos - Aimabele Schoften Iduna, Drachten
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Carrousel, Ommen
20:00
Freek de Jonge van Beresteyn, Veendam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Hyena's De Fuut, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mike Boddé - Pil Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Posttheater, Arnhem
20:00
Bert Visscher De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Leon van der Zanden Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Dolf Jansen Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Comedytrain / Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ernesto, Marcellino en Wilfried Finkers Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
2

vrijdag 30 september 2011

20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Posttheater, Arnhem
20:00
Gili - Gili drijft uit De Spil, Roeselare
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd C.C. Deurne, Deurne
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Schudden - Noorderzon Theater Idea, Soest
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders C.C. Strombeek, Grimbergen
Pagina -421