CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -421
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
do 04 mei
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
CCXL Theater
Vlissingen
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
vr 05 mei
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 06 mei
Zaantheater
Zaandam
Fransche School Culemborg
Culemborg
van Beresteyn
Veendam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
1
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
1
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
zo 07 mei
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 08 mei
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 09 mei
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum Diest
Diest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
wo 10 mei
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Omval
Diemen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
do 11 mei
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

woensdag 03 mei 2017

Henry van Loon - Sleutelmoment Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Strombeek, Grimbergen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Spant!, Bussum

donderdag 04 mei 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor CCXL Theater, Vlissingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Veste, Delft
20:30
William Boeva - Reset C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

vrijdag 05 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
William Boeva - Reset C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Pieter Derks - Spot Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Veste, Delft
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mini & Maxi Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 06 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de Lach Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Chassé Theater, Breda
1
Pieter Derks - Spot Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Parktheater, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pieter Derks - Spot De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
1
20:30
André Manuel - De Onzen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Goudse Schouwburg, Gouda

zondag 07 mei 2017

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 08 mei 2017

20:00
Pablo Francisco Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 09 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset Cultuurcentrum Diest, Diest
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pablo Francisco Meervaart, Amsterdam

woensdag 10 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Leest, Waalwijk
Mike Boddé - De Geurige Man Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Chassé Theater, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1

donderdag 11 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Purmaryn, Purmerend
Mike Boddé - De Geurige Man Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Markant Uden, Uden
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -421