CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -422
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 apr
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zo 23 apr
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
ma 24 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
di 25 apr
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Parktheater
Eindhoven
wo 26 apr
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 27 apr
C.C. De Mol
Lier
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
De Kattendans
Bergeijk
vr 28 apr
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
C-Mine
Genk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
za 29 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
1
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
zo 30 apr
19:00
Chassé Theater
Breda
ma 01 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 02 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 03 mei
Zuiderpershuis
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Domijnen
Sittard
CCXL Theater
Vlissingen
Goudse Schouwburg
Gouda

zaterdag 22 april 2017

20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Markant Uden, Uden
20:30
Enge Buren - Ruk! Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Schoft De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg

zondag 23 april 2017

Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1

maandag 24 april 2017

Daniël Arends - De Afterparty Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag

dinsdag 25 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Ledeltheater, Oostburg
20:30
George van Houts - Kom Plot Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - De Afterparty Parktheater, Eindhoven

woensdag 26 april 2017

Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer 30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
William Boeva - Reset Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 27 april 2017

William Boeva - Reset C.C. De Mol, Lier
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Kattendans, Bergeijk

vrijdag 28 april 2017

Marco Lopes - Saudade Theater Ludens, Voorburg
Mike Boddé - De Geurige Man Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C-Mine, Genk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV Volta, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt? Meervaart, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Schalm, Veldhoven

zaterdag 29 april 2017

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Martijn Koning - Koning van de Lach
Martijn Koning - Koning van de Lach Agnietenhof, Tiel
1
André Manuel - De Onzen Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Cabarestafette Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nathalie Baartman - Voest De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life Theater de Stoep, Spijkenisse

zondag 30 april 2017

19:00
De Ploeg - Pilp Fuction Chassé Theater, Breda

maandag 01 mei 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 02 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mike Boddé - De Geurige Man Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Zaantheater, Zaandam
1
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 03 mei 2017

Pablo Francisco Zuiderpershuis, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Odeon, Zwolle
Mike Boddé - De Geurige Man Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind De Domijnen, Sittard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor CCXL Theater, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -422