Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
`t Patronaat
Mierlo
C.C. De Meent
Alsemberg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Musis
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Pas
Heesch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Klooster
Nuenen
zaterdag 13 april 2013
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 16 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 17 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 18 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen