Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Meent
Alsemberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Cultuurwerf
Vlissingen
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
Het Klooster
Nuenen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 13 april 2013
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 14 april 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 16 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 17 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 april 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Cultuurwerf, Vlissingen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Howard Komproe: LULverhalen
Hoftheater, Raalte
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Van nature
Veluvine, Nunspeet
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Klooster, Nuenen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leon van der Zanden - Rebel
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag