Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
`t Patronaat
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Nova
Wetteren
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Toomler Theater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 13 april 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 14 april 2013
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
maandag 15 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 april 2013
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
woensdag 17 april 2013
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mylène d'Anjou /Hufterproof
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 18 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Almere, Almere
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Musis, Arnhem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Meerpaal, Dronten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Parktheater, Eindhoven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen