Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De hoogte
Winsum
De Klif
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gashouder
Dedemsvaart
Het Kielzog
Hoogezand
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Spant!
Bussum
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
donderdag 28 januari 2016
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
zaterdag 30 januari 2016
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 31 januari 2016
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 02 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen