Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Klif
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
De hoogte
Winsum
20:15
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Het Trefpunt
Warmond
Het Plein
West-Graftdijk
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Speelhuis
Helmond
donderdag 28 januari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 29 januari 2016
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
zaterdag 30 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 31 januari 2016
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 02 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond