Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Klooster
Woerden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg Ogterop
Meppel
30CC/Schouwburg
Leuven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Fulcotheater
IJsselstein
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Meervaart
Amsterdam
19:30
Martiniplaza
Groningen
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
De Eendracht
Gemert
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meiboom
Krabbendijke
De Cammeleur
Dongen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Brouckere
Torhout
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Ogterop
Meppel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Poorterij
Zaltbommel
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bellevue
Amsterdam
woensdag 10 april 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
donderdag 11 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 12 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
zaterdag 13 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam