CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -424
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 mei
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
zo 15 mei
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
ma 16 mei
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
3
di 17 mei
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
wo 18 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Storm
Winterswijk
1
Markant Uden
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
do 19 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
1
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 20 mei
Nova Kiel
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
za 21 mei
De Kattendans
Bergeijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal

zaterdag 14 mei 2016

Lankmoed - Onvergetelijk Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden CulturA & Zo, Nootdorp
Lenette van Dongen - Tegenwind Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Paardenpoetser Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Intouchables Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Roel C. Verburg Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater Peeriscoop, Gorinchem

zondag 15 mei 2016

15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow Q-Factory, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1

maandag 16 mei 2016

20:00
De zondagmiddag empathieshow Q-Factory, Amsterdam
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Zaantheater, Zaandam
3

dinsdag 17 mei 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1

woensdag 18 mei 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Storm, Winterswijk
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn Studio de Bakkerij, Rotterdam

donderdag 19 mei 2016

Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van Kooten Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Intouchables Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave BG-22-24, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Oldenosborn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 20 mei 2016

Alex Agnew - Unfinished Business Nova Kiel, Antwerpen
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - De Partizanen C. Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Louter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater Sneek, Sneek
20:15
Intouchables TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa De Kargadoor, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden De Maaspoort, Venlo

zaterdag 21 mei 2016

Jochen Otten De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Roué Verveer - Op het laatste moment
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Intgeniep - Jeukt Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Paardenpoetser Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -424