Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Metropool
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Klameare
Workum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kattendans
Bergeijk
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Pook
Oostknollendam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
MIDI Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
P3
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
woensdag 12 januari 2011
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 13 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Silvester
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 14 januari 2011
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Dorine Wiersma
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Flint, Amersfoort
Comedytrain
Metropool, Hengelo
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Spant!, Bussum
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 15 januari 2011
Gili
C.C. De Klameare, Workum
Joep Onderdelinden - Nat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lambert Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 16 januari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Seth Gaaikema - 50-jarige jubileumshow: ‘Het moois
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 18 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Femmage
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
MIDI Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ellen Dikker
Theater De Veste, Delft
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 19 januari 2011
20:30
Op Sterk Water
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Enge Buren
Diligentia, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Pook, Oostknollendam
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Comedy Explosion - Comedy Explosion Theatertour
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 20 januari 2011
20:30
Stefan Pop
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
20:00
Sjaak Bral
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
MIDI Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - BOHEEMS
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Parktheater, Eindhoven
20:15
Joep Onderdelinden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 21 januari 2011
20:15
Op Sterk Water
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Achterom, Hilversum
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Kom, Nieuwegein
Night of Comedy - News of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Op Sterk Water met De Theatertour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zaterdag 22 januari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends - Blessuretijd
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
P3, Purmerend
20:15
Roué Verveer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Speelman & Speelman
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Arie Vuyk
Theater PePijn, Den Haag
zondag 23 januari 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
maandag 24 januari 2011
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
dinsdag 25 januari 2011
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Simone Kleinsma
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen