Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zundert
Zundert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Koningshof
Maassluis
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Omval
Diemen
De Meerpaal
Dronten
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Achterom
Hilversum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Werft
Geel
De Maaspoort
Venlo
Arsenaal Theater
Vlissingen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Werft
Geel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
HAN Campustheater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 15 februari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zaterdag 16 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 17 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 21 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam