Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Genk
Genk
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
C.C. De Werft
Geel
Arsenaal Theater
Vlissingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
HAN Campustheater
Nijmegen
vrijdag 15 februari 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 februari 2013
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 17 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 20 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 21 februari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen