Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Schakel
Waregem
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Kolk
Assen
Zaantheater
Zaandam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
013
Tilburg
C.C. De Werf
Aalst
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. Genk
Genk
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
dinsdag 12 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 13 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
donderdag 14 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
vrijdag 15 februari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
zaterdag 16 februari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur