Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
Kaleidoscoop
Mortsel
Kennemer Theater
Beverwijk
M-Lab
Amsterdam
NTGent
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Amicitia Theater
Sneek
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kluit
Zeewolde
Diligentia
Den Haag
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
M-Lab
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
NTGent
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Tropentheater
Amsterdam
donderdag 07 februari 2013
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 08 februari 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 februari 2013
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam