CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -428
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 nov
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
2
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
za 13 nov
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 14 nov
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
ma 15 nov
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
di 16 nov
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 17 nov
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 18 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
vr 19 nov
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 20 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 21 nov
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
1
ma 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
di 23 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 24 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 25 nov
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch

vrijdag 12 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater Walhalla, Rotterdam
2
Harry Glotzbach - El Niño MIDI Tilburg, Tilburg
Night of Comedy - News of Comedy Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
AKF met Finalistentour Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Speelman & Speelman Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tom Slighting Werftheater, Utrecht
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn Lakei, Helmond
20:30
Anuar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

zaterdag 13 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater Walhalla, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - El Niño Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martin Simek Diligentia, Den Haag
20:30
Tom Slighting Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 14 november 2010

Foto Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater De Lampegiet, Veenendaal
1

maandag 15 november 2010

20:15
Ivo & Friends - Time-Out! Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Sara Kroos Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

dinsdag 16 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

woensdag 17 november 2010

Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Zinin, Nijverdal
Foto Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Agnietenhof, Tiel
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kristel Zweers - Ruig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

donderdag 18 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Daniël Samkalden Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman Boerderij, Zoetermeer

vrijdag 19 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lambert-Jan Koops Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 20 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Agnietenhof, Tiel
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Carolien Borgers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ronald Smink Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 21 november 2010

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts Spant!, Bussum
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1

maandag 22 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden De Oosterpoort, Groningen

dinsdag 23 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - More Human Than Human Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joep Onderdelinden - Nat Theater De Veste, Delft

woensdag 24 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kommil Foo Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bijbabbelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Jorrit Rogaar Theater PePijn, Den Haag

donderdag 25 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Bert Visscher - Afijn
Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. De Pas, Heesch
Pagina -428