Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Theater De Willem
Papendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultura
Ede
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 12 december 2015
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
zondag 13 december 2015
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 17 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 18 december 2015
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 19 december 2015
Alex Roeka - Voort!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer