CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -42
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 nov
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
do 11 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Meervaart
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Kleine Walhalla
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
1
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 12 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Diekhuus
Middelharnis
ATLAS Theater
Emmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Singer Theater
Laren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Luctor et Emergo
Rilland
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
18:45
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
za 13 nov
Theater de Spiegel
Zwolle

woensdag 10 november 2021

20:00
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders Schouwburg Venray, Venray
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Het Klooster, Woerden
20:15
André Manuel - Sneu Markant Uden, Uden
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Mimik, Deventer
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Het Heerenlogement, Beusichem

donderdag 11 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Rietveld Theater, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Debby Petter - De liefde voorbij Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Mouna Laroussi - Fatima Kleine Walhalla, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies Agnietenhof, Tiel
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu Hoftheater, Raalte
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mouna Laroussi - Fatima Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Concordia, Enschede
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Theater Ludens, Voorburg
1
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Mimik, Deventer
20:30
Lebbis - De Ziel Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 12 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Het Diekhuus, Middelharnis
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Restante Fransche School Culemborg, Culemborg
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Uit het niets Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Domijnen, Sittard
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Cammeleur, Dongen
20:15
LOS - Lusten en Lasten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Sneek, Sneek
20:15
Ali B - Koorts Markant Uden, Uden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lebbis - De Ziel Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette 21-22 Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Diligentia, Den Haag
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rayen Panday - Focus Werftheater, Utrecht
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
André Manuel - Sneu Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 13 november 2021

Peter Pannekoek Theater de Spiegel, Zwolle
Pagina -42