Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Ally's Drive In
Almere
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
20:15
Singer Theater
Laren
Theater de Spiegel
Zwolle
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ahoy
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Punt
Vroomshoop
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Genk
Genk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Ethias Arena
Hasselt
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 26 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 27 augustus 2020
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 28 augustus 2020
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 29 augustus 2020
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 30 augustus 2020
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
maandag 31 augustus 2020
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 01 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
woensdag 02 september 2020
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 03 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
vrijdag 04 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 05 september 2020
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 06 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 07 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
dinsdag 08 september 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 09 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam