Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Meervaart
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Kleine Walhalla
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Diekhuus
Middelharnis
ATLAS Theater
Emmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Singer Theater
Laren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Luctor et Emergo
Rilland
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
18:45
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Aluin (Villa Concordia)
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
woensdag 10 november 2021
20:00
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vincent Bijlo - Functie elders
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Het Klooster, Woerden
20:15
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Mimik, Deventer
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 11 november 2021
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Rietveld Theater, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Kleine Walhalla, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Agnietenhof, Tiel
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Hoftheater, Raalte
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mouna Laroussi - Fatima
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Concordia, Enschede
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Mimik, Deventer
20:30
Lebbis - De Ziel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 12 november 2021
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Diekhuus, Middelharnis
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Restante
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Uit het niets
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
18:45
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Aluin (Villa Concordia), Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Cammeleur, Dongen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ali B - Koorts
Markant Uden, Uden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lebbis - De Ziel
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Diligentia, Den Haag
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rayen Panday - Focus
Werftheater, Utrecht
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
André Manuel - Sneu
Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Theater de Kom, Nieuwegein
zaterdag 13 november 2021
Peter Pannekoek
Theater de Spiegel, Zwolle